اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد1397

چهار شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۷
۲۱۸۲ بازدید
اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد1397

ضمن  تبریک به عزیزانی که در آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 پذیرفته‌شده اند، بدین‌ وسیله برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام، تاریخ ثبت‌نام و مدارک لازم برای ثبت‌نام مطالب ذیل را به دقت مطالعه نمایند و در روزهای شنبه 17/6/1397 تا تاریخ سه شنبه 20/6/1397 از ساعت 8 الی 15 برای ثبت‌نام به محل موسسه مراجعه نمایند

(جهت رفاه حال پذیرفته شدگان شهرستانی ثبت نام دانشجویان ارشد تا پایان روز سه شنبه 20 شهریور 97 تمدید شد)

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد

ردیف

مدارک لازم

توضیحات

1

اصل  یا گواهی موقت دوره کارشناسی

3 نسخه کپی

2

اصل  یا گواهی موقت دوره کارشناسی ناپیوسته

+

اصل  یا گواهی موقت دوره کاردانی

3 نسخه کپی

3

اصل شناسنامه

1  نسخه کپی از تمام صفحات

4

اصل کارت ملی

1 نسخه کپی پشت و روی

5

6 قطعه‌عکس‌تمام ‌رخ ‌4×3 تهیه‌شده‌درسال جاری

------

6

مدرک‌ ‌وضعیت ‌نظام ‌وظیفه

 پذیرفتگان پسر جهت نظام وظیفه بایستی یکی از موارد ذیل را  ارائه نمایند.
الف- نامه مربوط به لغو معافیت فارغ التحصیلی دوره کارشناسی(همراه با کپی)
ب- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم همراه با کپی
ج- پذیرفته شدگان که در حال خدمت می باشند با نامه که از این موسسه دریافت می نمایند، می توانند جهت  ترخیص از خدمت به پلیس + 10 مراجعه نمایند.

د- برگ معافیت موقت در مدت اعتبار آن

7

برگه تایید معدل جهت دانشجویانی که در زمان ثبت نام آزمون در حال تحصیل بوده‌اند (جهت دریافت فرم کلیک نمائید)

یک برگ کپی

 

‌1- پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی (لیسانس‌) نمی‌باشند، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل ‌اخذ کارشناسی‌ (لیسانس‌) با محتوی فرم ذیل این اطلاعیه (این فرم از دانشگاههای محل قبولی قابل دریافت است) را ارائه‌ نمایند.

2- آن دسته از پذیرفته‌شدگانی که در زمان اعلام نتایج اولیه و تکمیل فرم انتخاب رشته (مورخ 97/03/12 لغایت 97/03/24) دانشجوی سال آخر بوده‌اند و حداکثر تا تاریخ 97/06/31 فارغ‌التحصیل می‌شوند، دانشجوی سال آخر شناخته شده و لازم است فرم معدل دانشجویان سال آخر مندرج در صفحه 40 دفترچه راهنمای (شماره 1) یا صفحه 268 دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ‌2) را از موسسه آموزش عالی محل فارغ‌التحصیلی دوره کارشناسی دریافت و آن را در زمان ثبت‌نام به این موسسه ارائه نمایید.

.

3ـ از پذیرفته‌شدگانی ‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ 97/06/31 فارغ‌التحصیل‌ نشوند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و ضمن‌ «کان‌ لم‌ یکن» تلقی‌ شدن‌ قبولی‌ آنان‌ طبق‌ مقررات‌ با آنان‌ رفتار خواهد شد.

تبصره: آن دسته از پذیرفته‌شدگانی که کلیه واحدهای درسی آنان تا 97/06/31 با موفقیت به اتمام برسد ولی زمان اعلام فراغت از تحصیل آنان به هر علت (به شرطی که برای نیمسال اول سال تحصیلی 98-97 واحدی اخذ نکرده باشند و یا واحد درسی اخذ شده آنان به صورت معرفی به استاد باشد) تا تاریخ 30/09/97 باشد، می‌توانند با ارائه گواهی مربوطه به این موسسه مراجعه نمایند.

4ـ در هر مرحله‌ از آزمون (ثبت‌نام‌، پذیرش و یا هنگام‌ تحصیل‌)، چنانچه‌ مشخص‌ گردد که‌ داوطلبی‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی‌باشد، قبولی‌ وی‌ لغو و طبق‌ مقررات‌ با وی‌ رفتار خواهد شد.


دریافت فایل نمونه فرم مدرک کارشناسی و معدل برای آن دسته از پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس ) نمی باشند درآزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397

برای اطلاعات بیشتر  با شماره 38218810  اداره آموزش موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری تماس حاصل نمایید و یا   به سایت سازمان  سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه فرمایید.

(۰) دیدگاه