شهریه و شرایط پرداخت

۲۴۳۹ بازدید
شهریه و شرایط پرداخت

سوال 1: جهت فعال شدن ترم وامکان انتخاب واحد چه باید کرد :

پاسخ : دانشجو ملزم به پرداخت مبلغ اولیه می باشد که این امکان از سه طریق زیر ممکن می باشد ضمنا جهت واریز شهریه داشتن کد شناسه الزامی است .

 دانشجو می تواند مابقی شهریه را طی دوفقره چک تا قبل از حذف واضافه به واحد مالی تحویل دهد در غیر اینصورت پرتال دانشجو محدود می شود .

 

الف - جهت پرداخت نقدی دانشجو با داشتن کد شناسه ، باید به بانک ملت مراجعه نموده وبه شماره حساب 1639002030 طی فیش نقدی واریز نماید. (واریزی یک روز بعد از پرداخت در پرتال دانشجو نمایش داده میشود )

ب - جهت واریز از طریق کارت دانشجو با داشتن کد شناسه به دستگاه ATM مراجعه کرده وبه شماره کارت 6104337909009191 انتقال می دهد .(واریزی یک روز بعد از پرداخت در پرتال دانشجو نمایش داده میشود )

ج -جهت پرداخت الکترونیکی با داشتن رمز CVVو رمز دوم کارت بانکی می توان از طریق پرتال شهریه را واریز نمود .

             (واریزی همانروز در پرتال دانشجو نمایش داده میشود )

 

مشاهده لیست شهریه ها

(۱) دیدگاه
 • حسین پودینه ای     شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ۱۷:۳۲
  باسلام و عرض ادب و تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع)
  میخواستم میزان شهریه ثابت و متغییر رشته عکاسی در مقطع کارشناسی ارشد سال 99-98 رو بدونم.و اینکه خوابگاه واسه دانشجوی شهرستانی میدین؟
  باتشکر
  پاسخ
  با عرض سلام
  جهت مشاهده لیست شهریه ها به لینک ذیل مراجعه فرمایید و در صورتی که نیاز به توضیحات تکمیلی داشتین با شماره 38218820 - امور مالی تماس حاصل فرمایید.

  https://www.eqbal.ac.ir/fa/content/1133

  در ارتباط با خوابگاه نیز خوابگاه های خودگردان به شما معرفی می گردد که با معرفی نامه دانشگاه می توانید به محل مربوطه مراجعه فرمایید. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در ارتباط با شرایط خوابگاه ها با مسئول امور دانشجویی آقای گلستانی با شماره 05138218830 تماس حاصل فرمایید
 • (خوانا نیست، تصویر دیگری نمایش داده شود)
  250