برنامه غذایی نیم سال دوم 98-97

۲۲۰۱ بازدید
برنامه غذایی نیم سال دوم 98-97

ضمن عرض تبریک به مناسبت شروع  نیمسال تحصیلی ، دانشجویان گرانقدر می‌توانند جهت رزرو غذای دانشجویی از روز شنبه مورخ 1397/11/27، به وبسایت موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری آیکون رزرو اینترنتی غذا مراجعه نموده و از طریق سامانه تغذیه اقدام به رزرو نمایند.
نکات مهم در خصوص مقررات غذای دانشجویی:
1-    ساعت توزیع وعده ناهار از ساعت 12 الی 15 می باشد و درسالن های پذیرایی رستوران شب های مازندران واقع در نبش سرافرازان 9/4 انجام خواهد گرفت.
2-    دانشجویانی که غذا رزرو نموده اند باید در ساعت مقرر نسبت به دریافت ژتون خود اقدام نمایند .در صورتیکه بعد از ساعت 13:55 مراجعه نمایند ژتون آنها باطل می گردد.((دانشجویانی که به هر دلیلی از قبیل تداخل کلاس و ... نمی توانند در ساعت مقرر ژتون خود را دریافت کنند ، می بایست از ساعت 10 الی 12 ژتون خود را از دستگاه دریافت کرده ، تحویل امور دانشجویی دهند و ساعت دریافت غذای خود را اعلام کنند.))
3-    دانشجویانی که قصد رزرو دارند ، می توانند از 2 روز قبل نسبت به رزرو غذا اقدام نمایند.
4-    برنامه غذایی در سایت درج شده و دانشجویان میتوانند با اطلاع از نوع غذای روز های آینده نسبت به رزرو خود اقدام نمایند.
5-    قیمت غذای دانشجویی یارانه‌ای مبلغ 30,000 ریال می‌باشد.
6-    با توجه به عقد قرارداد بین مؤسسه و رستوران ، در صورتیکه دانشجویی به هر دلیلی نتوانست غذا دریافت کند ، با ارائه کارت دانشجویی به رستوران میتواند از غذا با قیمت 95,000 ریال استفاده نمایند .

7- بدینوسیله به اطلاع می رساند چنانچه بعد از گذشتن موعد رزرو، در صورتی که کاربر در یک روز غذایی رزرو نکرده باشد و بخواهد وعده ی غذایی برای روز جاری تهیه کند ، می تواند از طریق این گزینه اقدام نماید. لازم بذکر است اگر روز فروشی برای روز جاری تعریف شده باشد کاربر می تواند اقدام به تهیه روز فروش نماید.

مشاهده برنامه غذایی نیم سال دوم 98-97

(۰) دیدگاه