همایش گرامیداشت هفته ی بسیج با حضور سردار نظری فرمانده سپاه

۱۰۷۰ بازدید
همایش گرامیداشت هفته ی بسیج با حضور سردار نظری فرمانده سپاه

به گزارش روابط عمومی سردار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه خراسان رضوی، روز سه شنبه 6 آذر ماه 1397 در همایشی همزمان با گرامیداشت هفته بسیج که در موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد بیان کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی قدرت با محوریت مردم استوار است و در هر بخش متصل به مردم عمل می کند.

وی ادامه داد: حضرت امام خمینی(ره) نیز انقلاب اسلامی را بر پایه و با قدرت مردم آغاز کردند و با دوراندیشی و نگاه بلند خود دریافتند که برای گسترش و تداوم انقلاب اسلامی ایران، به یک قدرت مستحکم و سازمان یافته مردمی نیاز است؛ لذا دستور تشکیل بسیج را صادر فرمودند.
فرمانده سپاه خراسان رضوی با اشاره به اینکه تشکیل بسیج از دو منظر مد نظر رهبر کبیر انقلاب بود، اظهار کرد: اولین مورد اینکه انقلاب اسلامی برای گسترش اندیشه به همه جوامع اسلامی و انسانی نیاز به قدرت مردمی دارد و از طرفی اندیشه انقلاب مورد هجمه دشمنان قرار خواهد گرفت که مقابله با آن نیز یک قدرت متشکل و منظم می خواهد.
در این همایش دکتر احمد قائم مقامی رئیس هیات موسس موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری، دکتر خلیل مطلب زاده دبیر شورای  هماهنگی دانشگاه های غیر انتفاعی منطقه 9 کشور، اساتید و دانشجویان بسیجی موسسات آموزش عالی و دانشگاه های غیر انتفاعی حضور داشتند.

(۰) دیدگاه