گزارش تصویری از دومین کنفرانس هم اندیشی پلیس راهور با دانشگاه

۵۰۹۷ بازدید
دومین هم اندیشی پلیس راهور با دانشگاه در تاریخ چهارشنبه 1397/10/19 از ساعت12-9 به همت انجمن علمی شهرسازی ،‌ در محل سالن اجتماعات موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری برگزار گردید.
در این جلسه ابتدا جناب آقای دکتر میرزایی ریاست محترم موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری ضمن خیر مقدم به مهمانان و سخنرانان جلسه بر اهمیت توجه به کاهش ترافیک و صدمات سواره و پیاده تأکید کردند.
در ادامه ایشان اعلام آمادگی نمودند که موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری بتواند در حوزه های آگاهی عمومی اطلاع رسانی و... در این زمینه مجموعه پلیس راهور و سایر نهادها را همراهی نماید. 
در ادامه جلسه جناب آقای دکتر حمید قاسمی هنری معاون شهرسازی دفتر فنی استانداری خراسان رضوی با تحلیل 3 عامل اصلی تصادفات (راننده، جاده و خودرو) بر ضرورت تلاش برای کاهش نواقص مربوط به هر یک از این 3 عامل پرداختند. 
سپس جناب آقای دکتر ناصر محسنی عضو هیئت علمی گروه شهرسازی دانشگاه ضمن مروری بر آمار صدمات ناشی از تصادفات مختلف، مقایسه ای بین برخی از ضوابط و شرایط سایر کشورها با ایران انجام دادند. 
در نهایت جناب آقای سلیمی رئیس پلیس راهور خراسان رضوی با تکمیل سخنان دو سخنران قبلی و نمایش برخی مصادیق آنها بر ضرورت فرهنگ در حوزه ترافیک تاکید نمودند.
در پایان همایش و در نشستی صمیمی بین مسئولان موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری و پلیس راهور خراسان رضوی ضمن برشمردن بسترهای همکاری دو جانبه تفاهم‌نامه‌ای برای عملیاتی کردن این مشارکت بین دو طرف امضا گردید.
(۰) دیدگاه