پیام رییس موسسه برای دانشجویان موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری

۱۲۰۰ بازدید
پیام رییس موسسه برای دانشجویان موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری

دانشجویان عزیز اقبال لاهوری
 بخوبی آگاه هستید این روزها بدلیل اجرای تصمیم ستاد ملی مبارزه با  کرونا و دستورالعمل وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری ، تعطیل اعلام شده است و کلیه کلاس های حضوری کلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تعطیل است. الویت ملاحظات بهداشتی و رعایت مقررات حفظ سلامت دانشجویان عزیز از یک سو و از سویی انجام امور و وظایف آموزشی به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و فرصت های موجود دانشجویان عزیز، مارا در موسسه اقبال برآن داشت با عزم جزم عمومی کادر و پرسنل موسسه اعم از آموزشی، اداری، مالی و بویژه فن آوری ، کمرهمت برای خدمت بربندند شاید در این برهه حساس اجتماعی ملی ذره ای از تعهد و تکلیف ملی خود را ادا نمایند. تامین زیر ساخت لازم برای ارائه خدمات آموزشی الکترونیکی و بسیج کلیه امکانات در حوزه های مربوطه فن آوری، آموزشی، اداری و مالی شکل گرفت تا آنجا که در توان دارد در حد مقدورات نگرانی های آموزشی شما دانشجویان عزیز را برطرف نماید. البته امکان داشت راه های بی هزینه و بی دردسر تری را همچون موکول کردن همه چیز به بعد برگزید. به هرحال، اقبال را وقتی رو آورده باید برگزید و پی گرفت. من از همه شما عزیزانم متشکرم هم برای مسئولیت پذیری و هم تحمل بار آن در طی مسیر با همراهی و همدلی و همزبانی خود با همکارانی که افتخارشان خدمتگزاری شما فرزندان میهن عزیزمان در موسسه اقبال است. در رابطه با برگزاری کلاس های الکترونیکی چند نکته را لازم است عرض نمایم:
این کلاسها کاملا منطبق با برنامه ارائه حضوری است چه بلحاظ زمان کلاس و چه محتوای طرح درس مربوطه و همچنین حضور و غیاب.
کلیه دانشجویان محترم برای پیگیری امور مربوط به نحوه برگزاری کلاس لطفا به سایت موسسه اقبال، پرتال آموزش و کانال اداره آموزش موسسه مراجعه و اطلاعات و اخبار را بدست آورند.
این کلاس ها فعلا محدود به دوره زمانی است که بدلیل بحرانی بوده شرایط دانشگاه ها از طریق مراجع قانونی تعطیل اعلام شده اند بدیهی است بعد از این ایام کلیه کلاس ها طبق روال قبلی ادامه خواهد یافت که توسط موسسه اطلاع رسانی انجام خواهد شد.
در همین مورد لازم به ذکر است که تامین و تهیه چنین زیرساختی برای خدمات رسانی آموزشی آنقدر زمان بر و هزینه بر است که شاید در شرایط کنونی علیرغم اعلام ولی تنها معدودی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی موفق به انجام عملی آن شده اند لذا با این توضیح انتظار داریم دانشجویان عزیز با استفاده مطلوب از فرصت ایجاد شده نهایت بهره برداری را بنمایند. بدیهی است موسسه ضمن آرزو و اقدام در جهت سلامت و بهروزی و شادکامی دانشجویانش، برای حفظ کیفیت آموزش و استانداردهای لازم و همچنین ارتقاء آموزشی آنان از هیچ تلاشی فروگزار نخواهد نمود.
در اطلاعیه های بعدی بیشتر با هم گفتگو می کنیم. بامید لحظات و روزهای سرشار از سلامتی، سرور و سعادت برای همه شما عزیزانم.
حمیدرضا میرزایی

(۱) دیدگاه