برنامه کلاس مجازی روز جمعه 12 اردیبهشت

۵۰۸ بازدید
برنامه کلاس مجازی روز جمعه 12 اردیبهشت
برنامه کلاس مجازی روز شنبه 6 اردیبهشت (هفته فرد)
ردیف نام درس نام استاد ساعت شروع ساعت پایان
1 تحلیل سازه 2 قادری بافتی 8:00 10:00
2 کارگاه ارتباط تصویری 2 اورنگی 8:00 10:00
3 تعمیر و نگهداری ساختمان مرادی 8:00 10:00
4 مدیریت و اقتصاد صنعتی کاظمی 8:00 10:00
5 ریاضیات و معماری حامدزاده 8:00 10:00
6 مقاومت مصالح و سازه‌های فلزی صالحی سده 8:00 10:00
7 ریاضی پیش دانشگاهی منصوره رحیمی 8:00 10:00
8 طرح معماری داخلی 3 مقدم آریایی 8:00 10:00
9 مواد و روش‌های ساخت 2 بروجردی 8:00 10:00
10 فیزیک  عمومی برق جانسریان 8:00 10:00
11 خواص سیالات مخزن طهماسبی 10:00 12:00
12 زبان تخصصی نرم افزار رضوی زاده 10:00 12:00
13 تحلیل سازه 1 انفرادی 10:00 12:00
14 آمار در شهرسازی حامدزاده 10:00 12:00
15 مکانیک سیالات 2 دکتر ناجی میدانی 10:00 12:00
16 مبانی اینترنت 1  زهرا رحیمی 10:00 12:00
17 طراحی ساختمان‌های بتنی صالحی سده 10:00 12:00
18 سازه های فولادی 1-فرد قادری بافتی 10:00 12:00
19 شناخت و طراحی معماری روستا وزیری 10:00 12:00
20 کنترل کیفیت موسوی زاده 12:00 14:00
21 ریاضیات گسسته - فرد موسوی نیک 12:00 14:00
22 سازه های فولادی 1 قادری بافتی 12:00 14:00
23 دانش خانواده و جمعیت (زن) رضایی 12:00 14:00
24 آیین نامه های ساختمانی غفاری سرجامی 12:00 14:00
25 سازه های فولادی 2 صالحی سده 12:00 14:00
26 مهندسی مخازن 1 رستمی 12:00 14:00
27 زمین‌شناسی نفت عرفانیان 12:00 14:00
28 مهندسی مخازن 2 طهماسبی 12:00 14:00
29 نصب و راه اندازی شبکه رضوی زاده 12:00 14:00
30 ایستایی 1 حامدزاده 12:00 14:00
31 توانایی ماشین کاری بروجردی 12:00 14:00
32 کارگاه تاسیسات برقی بروجردی 14:00 16:00
33 تمرین‌های معماری ندیمه مظلومیان 14:00 16:00
34 تاریخ هنر 2 موسی زاده 14:00 16:00
35 تونل‌سازی غفاری سرجامی 14:00 16:00
36 نصب و راه اندازی شبکه رضوی زاده 14:00 16:00
37 زبان تخصصی رستمی 14:00 16:00
38 هندسه احجام و پرسپکتیو بی مکر 14:00 16:00
39 مقدمه ای بر سیالات محاسباتی-فرد رضایی‌حسن‌آبادی 14:00 16:00
40 روشهای تولید مخصوص سید مجتبی موسوی زاده 14:00 16:00
41 دانش خانواده و جمعیت (مرد) مرتضی رضایی 14:00 16:00
42 محیط های چند رسانه ای کرباسی کاخکی 14:00 16:00
43 مبانی مهندسی حفاری اسماعیل پور مطلق 14:00 16:00
44 ریاضیات گسسته موسوی نیک 14:00 16:00
45 مقاومت مصالح سجاد شکیبی 16:00 18:00
46 دینامیک صمدی نقاب 16:00 18:00
47 خوردگی فلزات در صنایع نفت کندومال 16:00 18:00
48 معماری معاصر 2 اشرف یزدی 16:00 18:00
49 فیزیک مکانیک مونسی 16:00 18:00
50 اجرای سازه‌های بتنی مهدی شهرکی 16:00 18:00
51 طراحی و اجرای مدارهای فرمان صنعتی حسین پور ثابت 16:00 18:00
52 طراحی معماری 2 ندیمه مظلومیان 16:00 18:00
53 تاریخ تحلیلی صدر اسلام (زن) مرتضی رضایی 16:00 18:00
54  جبر خطی داوود کیانی راد 16:00 18:00
55 مقدمه ای بر سیالات محاسباتی رضایی‌حسن‌آبادی 16:00 18:00
56 محیط های چند رسانه ای کرباسی کاخکی 16:00 18:00
57 کاربرد نرم افزارهای ترسیمی هژبرالساداتی 18:00 20:00
58   تاریخ تحلیلی صدر اسلام (مرد) مرتضی رضایی 18:00 20:00
59 مبانی مدیریت شهری مرتضی اصغری 18:00 20:00
60 راهسازی  زهرا سرتیبی 18:00 20:00
61 آزمایشگاه کنترل فرآیند کندومال 18:00 20:00
62 هیدرولیک و پنوماتیک رضایی‌حسن‌آبادی 18:00 20:00
63 مصالح ساختمانی و آزمایشگاه   ایزدخواه 18:00 20:00
(۰) دیدگاه