برنامه کلاس مجازی روز شنبه 27 اردیبهشت

۲۸۱ بازدید
برنامه کلاس مجازی روز شنبه 27 اردیبهشت
برنامه کلاس مجازی روز شنبه 27 اردیبهشت (هفته فرد)
ردیف نام درس نام استاد ساعت شروع ساعت پایان
1 تحلیل سازه 2 قادری بافتی 8:00 10:00
2 کارگاه ارتباط تصویری 2 اورنگی 8:00 10:00
3 مدیریت و اقتصاد صنعتی کاظمی 8:00 10:00
4 ریاضیات و معماری حامدزاده 8:00 10:00
5 مقاومت مصالح و سازه‌های فلزی صالحی سده 8:00 10:00
6 ریاضی پیش دانشگاهی منصوره رحیمی 8:00 10:00
7 طرح معماری داخلی 3 مقدم آریایی 8:00 10:00
8 مواد و روش‌های ساخت 2 بروجردی 8:00 10:00
9 فیزیک  عمومی برق جانسریان 8:00 10:00
10 خواص سیالات مخزن طهماسبی 10:00 12:00
11 زبان تخصصی نرم افزار رضوی زاده 10:00 12:00
12 تحلیل سازه 1 انفرادی 10:00 12:00
13 آمار در شهرسازی حامدزاده 10:00 12:00
14 مکانیک سیالات 2 دکتر ناجی میدانی 10:00 12:00
15 مبانی اینترنت 1  زهرا رحیمی 10:00 12:00
16 طراحی ساختمان‌های بتنی صالحی سده 10:00 12:00
17 سازه های فولادی 1-فرد قادری بافتی 10:00 12:00
18 شناخت و طراحی معماری روستا وزیری 10:00 12:00
19 کنترل کیفیت موسوی زاده 12:00 14:00
20 تعمیر و نگهداری ساختمان مرادی 12:00 14:00
21 ریاضیات گسسته - فرد موسوی نیک 12:00 14:00
22 سازه های فولادی 1 قادری بافتی 12:00 14:00
23 دانش خانواده و جمعیت (خانم ها) رضایی 12:00 14:00
24 آیین نامه های ساختمانی غفاری سرجامی 12:00 14:00
25 سازه های فولادی 2 صالحی سده 12:00 14:00
26 مهندسی مخازن 1 رستمی 12:00 14:00
27 زمین‌شناسی نفت عرفانیان 12:00 14:00
28 مهندسی مخازن 2 طهماسبی 12:00 14:00
29 نصب و راه اندازی شبکه رضوی زاده 12:00 14:00
30 ایستایی 1 حامدزاده 12:00 14:00
31 توانایی ماشین کاری بروجردی 12:00 14:00
32 کارگاه تاسیسات برقی بروجردی 14:00 16:00
33 تمرین‌های معماری ندیمه مظلومیان 14:00 16:00
34 تاریخ هنر 2 موسی زاده 14:00 16:00
35 تونل‌سازی غفاری سرجامی 14:00 16:00
36 نصب و راه اندازی شبکه رضوی زاده 14:00 16:00
37 زبان تخصصی رستمی 14:00 16:00
38 هندسه احجام و پرسپکتیو بی مکر 14:00 16:00
39 مقدمه ای بر سیالات محاسباتی-فرد رضایی‌حسن‌آبادی 14:00 16:00
40 روشهای تولید مخصوص سید مجتبی موسوی زاده 14:00 16:00
41 دانش خانواده و جمعیت (آقایان) مرتضی رضایی 14:00 16:00
42 محیط های چند رسانه ای کرباسی کاخکی 14:00 16:00
43 مبانی مهندسی حفاری اسماعیل پور مطلق 14:00 16:00
44 ریاضیات گسسته موسوی نیک 14:00 16:00
45 مقاومت مصالح سجاد شکیبی 16:00 18:00
46 دینامیک صمدی نقاب 16:00 18:00
47 حسابداری صنعتی 2  افشین به‌سودی 16:00 18:00
48 خوردگی فلزات در صنایع نفت کندومال 16:00 18:00
49 معماری معاصر 2 اشرف یزدی 16:00 18:00
50 فیزیک مکانیک مونسی 16:00 18:00
51 اجرای سازه‌های بتنی مهدی شهرکی 16:00 18:00
52 طراحی و اجرای مدارهای فرمان صنعتی حسین پور ثابت 16:00 18:00
53 طراحی معماری 2 ندیمه مظلومیان 16:00 18:00
54 تاریخ تحلیلی صدر اسلام (خانم ها) مرتضی رضایی 16:00 18:00
55  جبر خطی داوود کیانی راد 16:00 18:00
56 مقدمه ای بر سیالات محاسباتی رضایی‌حسن‌آبادی 16:00 18:00
57 حسابداری  شرکت ها 1 جبرانی  قادری بافتی 16:00 18:00
58 محیط های چند رسانه ای کرباسی کاخکی 16:00 18:00
59 حسابداری صنعتی 2  افشین به‌سودی 18:00 20:00
60 کاربرد نرم افزارهای ترسیمی هژبرالساداتی 18:00 20:00
61   تاریخ تحلیلی صدر اسلام (آقایان) مرتضی رضایی 18:00 20:00
62 مبانی مدیریت شهری مرتضی اصغری 18:00 20:00
63 راهسازی  زهرا سرتیبی 18:00 20:00
64 آزمایشگاه کنترل فرآیند کندومال 18:00 20:00
65 هیدرولیک و پنوماتیک رضایی‌حسن‌آبادی 18:00 20:00
66 مصالح ساختمانی و آزمایشگاه   ایزدخواه 18:00 20:00
67 حسابداری  شرکت ها 1 جبرانی  قادری بافتی 18:00 20:00
(۰) دیدگاه