برنامه کلاس مجازی روز شنبه 3 خرداد

۳۲۱ بازدید
برنامه کلاس مجازی روز شنبه 3 خرداد
برنامه کلاس مجازی روز شنبه 3 خرداد (هفته زوج)
ردیف نام درس نام استاد ساعت شرئع ساعت پایان
1 تحلیل سازه 2 فادری بافتی 8:00 10:00
2 کارگاه ارتباط تصویری 2 اورنگی 8:00 10:00
3 مدیریت و اقتصاد صنعتی کاظمی 8:00 10:00
4 ریاضیات و معماری حامدزاده 8:00 10:00
6 مقاومت مصالح و سازه‌های فلزی صالحی سده 8:00 10:00
7 تحلیل سازه 1-زوج   انفرادی 8:00 10:00
8 ریاضی پیش دانشگاهی منصوره رحیمی 8:00 10:00
9 طرح معماری داخلی 3 مقدم آریایی 8:00 10:00
10 مواد و روش‌های ساخت 2 بروجردی 8:00 10:00
11 فیزیک  عمومی برق جانسریان 8:00 10:00
12 تحلیل سازه 2- زوج قادری بافتی 10:00 12:00
13 خواص سیالات مخزن طهماسبی 10:00 12:00
15 تحلیل سازه 1 انفرادی 10:00 12:00
16 آمار در شهرسازی حامدزاده 10:00 12:00
17 مکانیک سیالات 2 دکتر ناجی میدانی 10:00 12:00
18 مبانی اینترنت 1  زهرا رحیمی 10:00 12:00
19 طراحی ساختمان‌های بتنی صالحی سده 10:00 12:00
20 شناخت و طراحی معماری روستا وزیری 10:00 12:00
21  تکنولوِژی و موارد روسازی جبرانی  نیازی 10:00 12:00
22 کنترل کیفیت موسوی زاده 12:00 14:00
23 تعمیر و نگهداری ساختمان مرادی 12:00 14:00
24 مکانیک سیالات 2  -زوج دکتر ناجی میدانی 12:00 14:00
25 سازه های فولادی 1 قادری بافتی 12:00 14:00
26 دانش خانواده و جمعیت ( خانم ها) رضایی 12:00 14:00
27 آیین نامه های ساختمانی غفاری سرجامی 12:00 14:00
28 سازه های فولادی 2 صالحی سده 12:00 14:00
29 مهندسی مخازن 1 رستمی 12:00 14:00
30 زمین‌شناسی نفت عرفانیان 12:00 14:00
31 مهندسی مخازن 2 طهماسبی 12:00 14:00
33 ایستایی 1 حامدزاده 12:00 14:00
34 توانایی ماشین کاری بروجردی 12:00 14:00
35 تمرین‌های معماری ندیمه مظلومیان 14:00 16:00
36 تاریخ هنر 2 موسی زاده 14:00 16:00
37 تونل‌سازی غفاری سرجامی 14:00 16:00
38 نصب و راه اندازی شبکه رضوی زاده 14:00 16:00
39 زبان تخصصی رستمی 14:00 16:00
40 هندسه احجام و پرسپکتیو بی مکر 14:00 16:00
41  جبر خطی-زوج داوود کیانی راد 14:00 16:00
42 روشهای تولید مخصوص سید مجتبی موسوی زاده 14:00 16:00
43 دانش خانواده و جمعیت (آقایان) مرتضی رضایی 14:00 16:00
44 محیط های چند رسانه ای کرباسی کاخکی 14:00 16:00
45 مبانی مهندسی حفاری اسماعیل پور مطلق 14:00 16:00
46 ریاضیات گسسته موسوی نیک 14:00 16:00
47  امنیت شبکه پیشرفته جبرانی دکتر کامل 15:00 18:00
48 مقاومت مصالح سجاد شکیبی 16:00 18:00
49 دینامیک صمدی نقاب 16:00 18:00
50 حسابداری صنعتی 2  افشین به‌سودی 16:00 18:00
51 خوردگی فلزات در صنایع نفت کندومال 16:00 18:00
52 معماری معاصر 2 اشرف یزدی 16:00 18:00
53 فیزیک مکانیک مونسی 16:00 18:00
54 اجرای سازه‌های بتنی مهدی شهرکی 16:00 18:00
55 طراحی و اجرای مدارهای فرمان صنعتی حسین پور ثابت 16:00 18:00
56 طراحی معماری 2 ندیمه مظلومیان 16:00 18:00
57 تاریخ تحلیلی صدر اسلام (خانم ها) مرتضی رضایی 16:00 18:00
58  جبر خطی داوود کیانی راد 16:00 18:00
59 مقدمه ای بر سیالات محاسباتی رضایی‌حسن‌آبادی 16:00 18:00
60 متره  و برآورد وپروژه جبرانی غفاری سرجامی 16:00 18:00
61 محیط های چند رسانه ای کرباسی کاخکی 16:00 18:00
62 حسابداری صنعتی 2  افشین به‌سودی 18:00 20:00
63 کاربرد نرم افزارهای ترسیمی هژبرالساداتی 18:00 20:00
64   تاریخ تحلیلی صدر اسلام (آقایان) مرتضی رضایی 18:00 20:00
65 مبانی مدیریت شهری مرتضی اصغری 18:00 20:00
66 راهسازی  زهرا سرتیبی 18:00 20:00
67 آزمایشگاه کنترل فرآیند کندومال 18:00 20:00
68 هیدرولیک و پنوماتیک رضایی‌حسن‌آبادی 18:00 20:00
69 مصالح ساختمانی و آزمایشگاه   ایزدخواه 18:00 20:00
70 روشهای اجرایی گود برداری و سازه نگهبان جبرانی  غفاری سرجامی 18:00 20:00
(۰) دیدگاه