برنامه کلاس مجازی روز شنبه 10 خرداد (هفته فرد)

۲۸۷ بازدید
برنامه کلاس مجازی روز شنبه 10 خرداد (هفته فرد)
برنامه کلاس مجازی روز شنبه 10 خرداد (هفته فرد)
ردیف نام درس نام استاد  ساعت شروع ساعت پایان
1 تحلیل سازه2 قادری بافتی 8:00 10:00
2 کارگاه ارتباط تصویری 2 اورنگی 8:00 10:00
3 مدیریت و اقتصاد صنعتی کاظمی 8:00 10:00
4 ریاضیات و معماری حامدزاده 8:00 10:00
5 مقاومت مصالح و سازه‌های فلزی صالحی سده 8:00 10:00
6 ریاضی پیش دانشگاهی منصوره رحیمی 8:00 10:00
7 طرح معماری داخلی 3 مقدم آریایی 8:00 10:00
8 فیزیک  عمومی برق جانسریان 8:00 10:00
9 خواص سیالات مخزن طهماسبی 10:00 12:00
10 زبان تخصصی نرم افزار رضوی زاده 10:00 12:00
11 تحلیل سازه 1 انفرادی 10:00 12:00
12 کارگاه برنامه سازی پیشرفته جبرانی  دلاوریان 10:00 12:00
13 آمار در شهرسازی حامدزاده 10:00 12:00
14 مکانیک سیالات 2 دکتر ناجی میدانی 10:00 12:00
15 مبانی اینترنت 1  زهرا رحیمی 10:00 12:00
16 طراحی ساختمان‌های بتنی صالحی سده 10:00 12:00
17 شناخت و طراحی معماری روستا وزیری 10:00 12:00
18 آشنایی با ادبیات کهن جبرانی  قدیریان 10:00 12:00
19 کنترل کیفیت موسوی زاده 12:00 14:00
20 تعمیر و نگهداری ساختمان مرادی 12:00 14:00
21 ریاضیات گسسته - فرد موسوی نیک 12:00 14:00
22 سازه های فولادی 1 قادری بافتی 12:00 14:00
23 دانش خانواده و جمعیت (زن) رضایی 12:00 14:00
24 آیین نامه های ساختمانی غفاری سرجامی 12:00 14:00
25 طراحی فنی ساختمان جبرانی  ناظمی 12:00 14:00
26 سازه های فولادی 2 صالحی سده 12:00 14:00
27 مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی جبرانی   دلاوریان 12:00 14:00
28 مهندسی مخازن 1 رستمی 12:00 14:00
29 زمین‌شناسی نفت عرفانیان 12:00 14:00
30 مهندسی مخازن 2 طهماسبی 12:00 14:00
31 نصب و راه اندازی شبکه رضوی زاده 12:00 14:00
32 ایستایی 1 حامدزاده 12:00 14:00
33 توانایی ماشین کاری بروجردی 12:00 14:00
34 تمرین‌های معماری ندیمه مظلومیان 14:00 16:00
35 تاریخ هنر 2 موسی زاده 14:00 16:00
36 تونل‌سازی غفاری سرجامی 14:00 16:00
37 انتقال حرارت 1 جبرانی   مودی 14:00 16:00
38 سازه های فولادی 2 صالحی سده 14:00 16:00
39 نصب و راه اندازی شبکه رضوی زاده 14:00 16:00
40 کارگاه کامپیوتر و برنامه نویسی جبرانی   دلاوریان 14:00 16:00
41 زبان تخصصی رستمی 14:00 16:00
42 هندسه احجام و پرسپکتیو بی مکر 14:00 16:00
43  جبر خطی-زوج داوود کیانی راد 14:00 16:00
44 مقدمه ای بر سیالات محاسباتی-فرد رضایی‌حسن‌آبادی 14:00 16:00
45 روشهای تولید مخصوص سید مجتبی موسوی زاده 14:00 16:00
46 دانش خانواده و جمعیت (مرد) مرتضی رضایی 14:00 16:00
47 محیط های چند رسانه ای کرباسی کاخکی 14:00 16:00
48 مبانی مهندسی حفاری اسماعیل پور مطلق 14:00 16:00
49 ریاضیات گسسته موسوی نیک 14:00 16:00
50 مقاومت مصالح 1 جبرانی کاظمیان 16:00 18:00
51 مقاومت مصالح سجاد شکیبی 16:00 18:00
52 دینامیک صمدی نقاب 16:00 18:00
53 سازه های فولادی 2 صالحی سده 16:00 18:00
54 حسابداری صنعتی 2  افشین به‌سودی 16:00 18:00
55 خوردگی فلزات در صنایع نفت کندومال 16:00 18:00
56 کارگاه کامپیوتر و برنامه نویسی جبرانی   دلاوریان 16:00 18:00
57 معماری معاصر 2 اشرف یزدی 16:00 18:00
58 فیزیک مکانیک مونسی 16:00 18:00
59 اجرای سازه‌های بتنی مهدی شهرکی 16:00 18:00
60 طراحی و اجرای مدارهای فرمان صنعتی حسین پور ثابت 16:00 18:00
61 طراحی معماری 2 ندیمه مظلومیان 16:00 18:00
62 تاریخ تحلیلی صدر اسلام (زن) مرتضی رضایی 16:00 18:00
63  جبر خطی داوود کیانی راد 16:00 18:00
64 مقدمه ای بر سیالات محاسباتی رضایی‌حسن‌آبادی 16:00 18:00
65 محیط های چند رسانه ای کرباسی کاخکی 16:00 18:00
66 حسابداری صنعتی 2  افشین به‌سودی 18:00 20:00
67 کاربرد نرم افزارهای ترسیمی هژبرالساداتی 18:00 20:00
68 مقاومت مصالح 1 جبرانی کاظمیان 18:00 20:00
69 سازه های فولادی 2 صالحی سده 18:00 20:00
70   تاریخ تحلیلی صدر اسلام (مرد) مرتضی رضایی 18:00 20:00
71 شیوه ارائه گفتاری و نوشتاری آصفی 18:00 20:00
72 مبانی مدیریت شهری مرتضی اصغری 18:00 20:00
73 راهسازی  زهرا سرتیبی 18:00 20:00
74 آزمایشگاه کنترل فرآیند کندومال 18:00 20:00
75 هیدرولیک و پنوماتیک رضایی‌حسن‌آبادی 18:00 20:00
76 مصالح ساختمانی و آزمایشگاه   ایزدخواه 18:00 20:00
(۰) دیدگاه