میزبانی طرح ملی دارکوب در استان خراسان رضوی

چهار شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹
۵۷۴ بازدید
میزبانی طرح ملی دارکوب در استان خراسان رضوی

 موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری و مرکز نو آوری موسسه میزبان طرح ملی دارکوب در استان خراسان رضوی می باشد ، لذا موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری با همکاری با طرح  ملی دارکوب از کلیه مدارس، دانشگاه ها و موسسات علاقمند و متقاضی در خراسان رضوی برای حضور در این جشنواره عظیم ملّی دعوت بعمل می آورد. بدینوسیله با عزم ملی و جدی، راه روشن تاسیس و توسعه کسب و کارهای نوپا را برای فرزندان این مرزو بوم هموار می نماییم تا آینده روشنی را برای آنان رقم زند.

امروزه، موج جدید اشتغال در دنیا ، کسب و کارهای کوچک و بزرگ در حوزه تولیت محتوای دیجیتال است. از این رو با توجه به موج جدید کسب و کارهای کوچک و بزرگ وابسته به مهارت های برنامه نویسی در ایران و جهان، نیاز ارگان ها، شرکت‌ها، سازمان‌ها و نهادهای مختلف به افراد با مهارت های فناوری های جدید بسیار افزایش پیدا کرده است.

بدون هیچ تردیدی ، طرح زبان جهان آینده زبان کدها و الگوریتم هاست. در این راستا، آموزش کدنویسی و سرمایه گذاری بر روی فرزندانمان یعنی آینده سازان کشور عزیزمان ایران از اهمیت قابل توجه ای برخوردار است . طرح دارکوب، طرحی در راستای آموزش و توانمندسازی کودکان و نوجوانان در زمینه کدنویسی است

 

 

(۰) دیدگاه