برنامه کلاس مجازی روز سه شنبه 8 مهر

۶۸ بازدید
برنامه کلاس مجازی روز سه شنبه 8 مهر
برنامه کلاس مجازی روز سه شنبه 8 مهر
ردیف  نام درس نام استاد
1 آزمایشگاه ترمودینامیک مهدیه مودی
2 آسیب‌شناسی روانی2 هادی رزم یار
3 انگیزش و هیجان فائزه رئیس المحدثین
4 ایمنی در برق حمید بروجردی
5 ساختمان  2، گزارش کارگاه گلبرگ انزوائی
6 شیمی فیزیک فرناز نقوی شیخ الاسلامی
7 کارگاه سیستم عامل شبکه سیدحسام رضوی زاده
8 مواد روش های ساخت 3 تینا فرهبد
9 آزمایشگاه فیزیک 1 محمد علی بهمنی
10 آمار مهندسی تهمینه سادات الداغی
11 تاریخ شهر و شهرسازی در جهان مسعود رحیمیان
12 روان‌شناسی اجتماعی کاربردی زهرا کرمانی
13 روانشناسی خلاقیت گلریز سهرابیان
14 زبان تخصصی علیرضا ناجی میدانی
15 شیمی آلی فرناز نقوی شیخ الاسلامی
16 شیمی عمومی 2 میترا السادات لواسانی
17 طراحی معماری 3 حسین باقری
18 طراحی معماری1 علی خواجوی
19 طراحی معماری1 مریم خزاعی
20 طراحی معماری2 محمود سیدی حلاج
21 فیزیولوژی اعصاب و غدد رضا ایل بیگی
22 کاربرد نرم‌ افزارهای رایانه‌ای در معماری گلبرگ انزوائی
23 کلیات روان‌پزشکی هادی رزم یار
24 مدیریت مالی محمد رسول حشمتی
25 روش‌ها و فنون طراحی شهری 2 مریم استادی شهاب الدین سعیدیان
26 آزمایشگاه مکانیک خاک هدیه فرهادی
27 آسیب‌شناسی اجتماعی زهرا کرمانی
28 آسیب‌شناسی روانی کودک و نوجوان هادی رزم یار
29 برنامه سازی سیستم سمانه سادات موسوی نیک
30 روش‌های آماری عطیه عالیان
31 کنترل اتوماتیک  محسن رضایی‌حسن‌آبادی
32 مباحث ویژه مینا فخلعی
33 مبانی برنامه ریزی فضاهای شهری ملیحه نیک نیا
34 مهندسی پی علی غفاری سرجامی
35 نگرش و تغییر آن رضا ایل بیگی
36 نرم افزار گرافیک 2 نیلوفر شقایی فلاحی
37 آزمون‌های روان‌شناختی 1 رضا ایل بیگی
38 آسیب‌شناسی روانی1 هادی رزم یار
39 آمار استنباطی احمد وجدانی محمودی
40 برنامه ریزی و کنترل پروژه محمد صادق کاظمیان
41 تاریخ تحلیلی صدر اسلام سیده طیبه حسینی
42 روان شناسی سلامت فرناز ابهر زنجانی
43 روستا 1 زینب وزیری
44 زبان تخصصی صدرا رستمی
45 طراحی پایه لادن اورنگی
46 علم مواد محمدرضا محمدی
47 مکانیک خاک علی غفاری سرجامی
48 مکانیک سیالات 1 علیرضا ناجی میدانی
49 معماری اسلامی 1 سارا معصومی
50 آزمایشگاه کنترل فرآیند سیدمسعود کندومال
51 اصول روان‌ شناسی بالینی فرناز ابهر زنجانی
52 اصول و فنون نمایشنامه نویسی 1 سید محمد مداح حسینی
53 اندیشه اسلامی 1 رضا توکلی
54 آزمایشگاه مبانی برق حسام الدین حسین پور ثابت
55 آزمون‌های روان‌شناختی2 رضا ایل بیگی
56 برنامه ریزی ، کنترل تولید و موجودی ها 2 شیما جوانمرد
57 ترمودینامیک 2 لادن بیچرانلو
58 حسابرسی 1 یاسر قادری قلعه عباس
59 دستگاه‌های ساختمانی علی غفاری سرجامی
60 دینامیک ماشین فرزاد مویدیان
61 راه‌آهن علیرضا آقایی فر
62 روشهای طراحی و تولید صنعتی سیدآرمین اعتضادی
63 زبان فنی محمد صادق کاظمیان
64 شیوه‌های اصلاح و تغییر رفتار فرناز ابهر زنجانی
65 علم مواد فرزاد مویدیان
66 علوم اعصاب شناختی هادی رزم یار
67 فارسی عمومی روشنک رزم گیر
68 کاربرد کامپیوتر در روان‌شناسی احمد وجدانی محمودی
69 کارگاه ارتباط تصویری 3 الهه فیضی مقدم
70 کنترل کیفیت سید مجتبی موسوی زاده
71 مبانی طراحی صحنه محمد علی نویریان فرد
72 مبانی هنرهای تجسمی 2 سمیرا‌ سادات داننده
73 مصالح ساختمانی و آزمایشگاه علی غفاری سرجامی میثم پورعباس بیلندی
74 مقاومت مصالح محمد صادق کاظمیان
75 مهندسی صنایع سید مجتبی موسوی زاده
76 هیدرولیک و آزمایشگاه حسین صبورکازران
(۰) دیدگاه