برنامه کلاس مجازی روز چهارشنبه 9مهر

۴۹ بازدید
برنامه کلاس مجازی روز چهارشنبه 9مهر
برنامه کلاس مجازی روز چهارشنبه 9مهر
ردیف  نام درس نام استاد
1 آزمایشگاه دینامیک ماشین و ارتعاشات احسان فتحی عسگرآباد
2 آشنایی با قوانین کسب و کار محمد رسول حشمتی
3 اقتصاد مهندسی مرتضی قالیشویان
4 بیان معماری 2 گلبرگ انزوائی
5 تحقیق در عملیات 1 پریسا مودی
6 راینو پیشرفته(رندرینگ) رضا امینی طوسی
7 زبان تخصصی نرم افزار سیدحسام رضوی زاده
8 طراحی پایه (اسکیس) کامیار انزوایی
9 مکانیک خاک و پی سازی علی غفاری سرجامی
10 مبانی برنامه‌ریزی منطقه‌ای آرش فاضل ولی پور
11 استاتیک و مقاومت مصالح سیدسما الدین محیط زاده
12 ترمودینامیک 2 علیرضا ناجی میدانی
13 رسانه های بصری و عکاسی محمدمهدی رحیمیان
14 روش های اجرایی ساختمان مرتضی قالیشویان
15 ریاضی کاربردی ملیحه محتشمی پور
16 ساختمان داده ها و الگوریتم ها سمانه سادات موسوی نیک
17 شبکه سیدحسام رضوی زاده
18 طراحی قالب حمید بروجردی
19 طراحی معماری 2 حسین باقری
20 طرح معماری 5 شهاب الدین سعیدیان
21 کارآفرینی علی غفاری سرجامی
22 کنترل کیفیت آماری تهمینه سادات الداغی
23 مباحث ویژه مینا فخلعی
24 مبانی بازیگری راحله شمس آبادی
25 معماری بومی کامیار انزوایی
26 آزمایشگاه نرم افزار های گرافیکی مریم کرباسی کاخکی
27 آشنایی با ادبیات کهن و معاصر جهان فرخنده فاضل بخششی
28 اصول حسابداری و هزینه‌یابی محمد رسول حشمتی
29 انتقال جرم لادن بیچرانلو
30 تمرین‌های معماری حسین باقری
31 ریاضیات و آمار ملیحه محتشمی پور
32 ساختمان‌های بتن‌آرمه محمد هادی انفرادی
33 کارگاه طراحی شهری 2 گودرز سهرابیان مریم استادی
34 مکانیک سیالات رضا صالحی سده
35 اصول تنظیم و کنترل بودجه دولتی معصومه حیدری
36 تجزیه و تحلیل و نقد عکس پژمان دادخواه
37 جامعه شناسی عمومی سید محمد مداح حسینی
38 طرح معماری 4 شیرین اکبرزاده کاخکی جعفر اعرابی
39 کارگاه شهرسازی 5 مرتضی اصغری
40 معادلات دیفرانسیل منا عفتی
41 مقاومت مصالح 1 سیدسما الدین محیط زاده
42 بیان معماری 3 رضا امینی طوسی
43 خاستگاههای نظریه معماری در دوران معاصر رضا فرمیهنی فراهانی
44 تصویرسازی1 نجلا مهدوی
45 ریاضی مهندسی فرزاد مویدیان
46 ریاضیات عالی مهندسی مرتضی قالیشویان
47 زبان و ماشین اسمبلی محمد راستگو
48 طراحی معماری و شهرسازی سید محمد صادق یزدانپرست
49 مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی محدثه دلاوریان
50 متره و برآورد رضا حاتمی زیدانلو
51 مدیریت کیفیت و بهره وری شیما جوانمرد
52 مقاومت مصالح 2 رضا صالحی سده
53 شبکه‌های چند رسانه‌ای امیرحسین مهاجرزاده
54 متره و براورد سیدهدایت قوام
55 اندیشه اسلامی 2 رضا توکلی
56 تحلیل مدارهای الکتریکی محمود لطفی
57 حسابداری شرکت‌ها 2 معصومه حیدری
58 روسازی راه زهرا سرتیبی
59 ریاضیات مهندسی فرزاد مویدیان
60 ساختمان‌های فولادی محمد صادق کاظمیان
61 فارسی عمومی روشنک رزم گیر
62 فیزیک 2 مریم مونسی
63 مدیریت و کنترل پروژه شیما جوانمرد
64 هیدرولیک و آزمایشگاه حسین صبورکازران
(۰) دیدگاه