برنامه کلاس مجازی روز پنج شنبه 10 مهر

۸۰ بازدید
برنامه کلاس مجازی روز پنج شنبه 10 مهر
برنامه کلاس مجازی روز پنج شنبه 10 مهر
ردیف  نام درس نام استاد
1 ارتعاشات مکانیکی فرزاد مویدیان
2 اشنایی با مرمت ابنیه میثم صدرا
3 اصول دیزاین احمد ابراهیمی پور
4 اقتصاد کلان محمد رسول حشمتی
5 انتقال حرارت 2 زهره امینی
6 اندیشه‌ها و نظریات طراحی شهری با تاکید بر رویکرد اسلامی گودرز سهرابیان رضا قرائی
7 آزمایشگاه هیدرولیک و پنوماتیک حمید بروجردی
8 آسیب شناسی روانی 1 رزم یار
9 آسیب شناسی کودک و نوجوان رزم یار
10 برنامه ریزی و کنترل پروژه محمد صادق کاظمیان
11 برنامه سازی پیشرفته 2 لیلا داودی ثانی
12 برنامه نویسی کامپیوتر سمانه سادات موسوی نیک
13 برنامه‌ریزی تولید شیما جوانمرد
14 پیش از چاپ، چاپ، پس از چاپ حسین رضازاده
15 تفسیر موضوعی قران سیده طیبه حسینی
16 تفسیر موضوعی قران مرتضی انفرادی
17 تئوری ورق‌ها و پوسته‌ها فرزاد مویدیان
18 خوشنویسی و گرافیک حروف 1 مهسا دواچی
19 خوشنویسی و گرافیک حروف 2 مهسا دواچی
20 دانش خانواده و جمعیت مرتضی انفرادی
21 دانش خانواده و جمعیت عاطفه ضیایی
22 دینامیک فرزاد مویدیان
23 دینامیک ماشین فرزاد مویدیان
24 روش های ساخت مرتضی قالیشویان
25 زبان تخصصی احمد ابراهیمی پور
26 زبان عمومی الهام داورپناه تنها قوچان
27 ساختمان1 وحید وحدت فریمانی
28 سیستم‌های اطلاعات مدیریت مهدی محمدزاده
29 طراحی ساختمان‌های بتنی رضا صالحی سده
30 طراحی فنی نوید ناظمی
31 طراحی معماری 3 حسین باقری
32 طراحی معماری1 علی خواجوی
33 طراحی معماری1 مریم خزاعی
34 طراحی معماری2 محمود سیدی حلاج
35 طراحی و تولید پیشرفته (به کمک کامپیوتر) سید مجتبی موسوی زاده
36 طرح معماری 4 حسین اسفندیاری سبزوار
37 طرح معماری ارشد 3 ناصر محسنی مریم خزاعی
38 طرح‌ریزی واحدهای صنعتی سیدحسین احمدی
39 علم مواد محمدرضا محمدی
40 فارسی عمومی روشنک رزم گیر
41 فیزیک مکانیک مریم مونسی
42 کارآفرینی وپروژه محبوبه آصفی
43 کارگاه ارتباط تصویری 2 احمد ابراهیمی پور
44 کارگاه برنامه و طرح 2، برنامه‌ریزی و طراحی شهری گودرز سهرابیان
45 مبانی زمین شناسی هنگامه عرفانیان
46 مبانی مهندسی برق 1 حسام الدین حسین پور ثابت
47 مبانی نمایش عروسکی سید محمد مداح حسینی امیرعباس برومند
48 محاسبات عددی ناهید پاک نژاد
49 مدیریت تشکیلات کارگاهی مرتضی صاحب جمع
50 معادلات دیفرانسیل ناهید پاک نژاد
51 مقاومت مصالح 1 رضا صالحی سده
52 مقاومت مصالح و سازه‌های فلزی رضا صالحی سده
53 مقدمات طراحی معماری 1 سارا معصومی علی خواجوی وحید وحدت فریمانی
54 مقدمات طراحی معماری 3 سید محمد صادق یزدانپرست علیرضا اورعی زارع
55 مقدمات طراحی معماری2 کامیار انزوایی
56 مکانیک ساختمان مرتضی قالیشویان
57 مکانیک سیالات و هیدرولیک رضا صالحی سده
58 مکانیک محیط‌های پیوسته سید محمود ابوالحسن علوی
59 مهندسی فاکتورهای انسانی سیدحسین احمدی
60 نظریه بهینه‌سازی سمانه سادات موسوی نیک
61 نقشه برداری 1 و عملیات علی قیامی باجگیرانی
62 نقشه برداری ساختمان علی قیامی باجگیرانی
63 هیدرولیک و پنوماتیک حمید بروجردی
64 هیدرولیک و پنوماتیک محسن رضایی‌حسن‌آبادی
(۰) دیدگاه