اطلاعیه انتخاب واحد ترم مهر 1402

پنج شنبه ۱۶ شهريور ۱۴۰۲
۹۶۱ بازدید

اطلاعیه انتخاب واحد ترم مهر 1402

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند مطابق تقویم آموزشی انتخاب واحد ترم مهر  از تاریخ 18 الی 22 شهریور ماه براساس سال ورود انجام خواهد شد .

 

تقویم آموزشی نیمسال اول 1402-1403


* تاریخ شروع کلاس ها 1 مهر ماه می باشد.
* کلاس ها و امتحانات به صورت حضوری خواهد بود.


دانشجویان عزیز باید برای انتخاب واحدمبلغ شهریه ثابت + بدهی قبلی را پرداخت نمایند تا امکان انتخاب واحد برای آنان فراهم شود.
کلیه پرداختها فقط از طریق پرتال دانشجویی امکان پذیر می باشد .
جهت پرداخت اینترنتی داشتن رمز دوم کارت بانکی الزامی می باشد لذا جهت دریافت رمز دوم کارت بانکی خود اقدام فرمایید تا در پرداخت شهریه و انتخاب واحد ترم جدید دچار مشکل نشوید .


موارد مهم در انتخاب واحد:
1-پرتال دانشجویانی که کسری مدارک دارند در صورت عدم تحویل مدارک همچنان بسته باقی می ماند.دانشجویان می بایست نسبت به پیگیری و تحویل آن به اداره آموزش اقدام فرمایند.(جهت مشاهده کسری پرونده خود به پرتال دانشجویی مراجعه نمایید)
2-در صورتیکه دانشجویان در بازه زمانی خود اقدام به انتخاب واحد ننمایند آموزش در قبال تکمیل ظرفیت کلاسها هیچ گونه مسئولیتی را برعهده نمی گیرد.عدم انتخاب واحد در بازه قانونی انصراف از تحصیل تلقی می شود.(در کلیه مقاطع)
3-دانشجویان کاردانی و کارشناسی ورودی93 به بعد حداقل 12،دانشجویان کارشناسی ارشد حداقل 8 واحد می بایستی انتخاب  نمایند .
4-رعایت پیش نیازی وهم نیازی و سقف واحد دروس در انتخاب واحد برعهده دانشجویان محترم می باشد و فقط با مجوز مدیر گروه مربوطه و تایید آموزش امکان عدم رعایت موارد فوق وجود دارد.در صورت عدم اجرای مفاد فوق ،برابر مقررات اقدام لازم بعمل خواهد آمد.
5-دانشجویان دارای شرایط خاص (دانشجویان اتمام سنوات و اعاده به تحصیل) به اداره آموزش مراجعه نمایند.
دانشجویان آقا که مدت سنوات نظام وظیفه آنان به پایان رسید بعد از درخواست کمیسیون و دریافت حکم موافقت  جهت تمدید به مسئول نظام وظیفه موسسه مراجعه نمایند.(پرتال دانشجویانی که تمدید معافیت تحصیلی ندارند تا زمان درخواست کمیسیون بسته می باشد.)
6-طبق مصوبه شورای آموزشی، دانشجویان می بایستی در بازه تعیین شده نسبت به ارزشیابی اساتید از طریق پرتال دانشجویی اقدام نمایند.مسئولیت عدم ارزشیابی به موقع و عواقب آن متوجه شخص دانشجو می باشد.
7-مشاهده نمرات در پایان ترم منوط به تسویه حساب مالی می باشد.
8-در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی امتحان برگزار نمی گردد.
9-انتخاب واحد حضوری و دستی به هیچ عنوان وجود ندارد.
10-انتخاب درس معرفی به استاد در ترم آخر ( 2 درس تا 6 واحد)در محدوده زمانی 5 مهر الی 30 مهرماه صورت می پذیرد.
11-دانشجویان ارشد در صورت عدم دفاع پایان نامه باید در ترم جدید مجدد درس را انتخاب نمایند.
12-دانشجویان در شرف فراغت که همه نمرات آنها وارد کارنامه شده است باید نسبت به ارسال درخواست فارغ التحصیلی اقدام نمایند تبعات ناشی از عدم انجام امور فارغ التحصیلی برعهده شخص دانشجو می باشد.

(۰) دیدگاه