کلینیک تخصصی مشاوره و روانشناسی

دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲
۴۱۰ بازدید

همه ما در مسیر زندگی به تصمیمات اساسی بر می خوریم، ازدواج، ادامه تحصیل، محل زندگی، خرید وسایل، اهداف آینده ی زندگی  و …که در اکثر این موارد نیاز به کمک و مشاوره داریم. پس هدف مشاوره همیشه درمان بیماری نیست اما گاهی هم خلق و خو و روحیه ی ما دچار افت می شود یا با موضوعاتی روانشناختی مواجه می شویم که روزگار ما را تحت تاثیر  قرار می دهد.  گاهی ممکن است به منظور حل مشکلات از راهنمایی خانواده، دوستان و اطرافیان بهره‌مند شویم، لیکن کمک تخصصی، حل بهتر و سریع‌تر مشکل را با احتمال خطای کمتر میسر می‌سازد.
مرکز مشاوره محلی امن برای صحبت هایی است که از نظر مراجعین، راز به حساب می آید. ما معتقد و مقید به رازداری و حفظ اصل محرمانه بودن حرفهای مراجعینمان هستیم و این اطمینان را می دهیم که هرکس دردی دارد دوایی هم دارد و دردهای روان انسان را نمی توان پیش هرکسی ابراز کرد.
 در حقیقت هدف مشاوره کمک به فرد برای افزایش توانایی مواجه شدن، کاهش و یا حل مشکلات او است  و روانشناس یا مشاور، فردی است که در این زمینه تخصص نظری و تجربه عملی چندین ساله دارد.
به همین منظور، حمایت‌های روحی و عاطفی و ارتقای بهداشت روانی جامعه ، از مقولات حساس و مهمی است که کلینیک تخصصی مشاوره و روانشناسی اقبال لاهوری، با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب و متخصص، عهده‌دار آن می‌باشد.
اگر مایلید به مرکز مشاوره مراجعه نمایید بهتر است از قبل به صورت تلفنی یا حضوری از واحد پذیرش وقت بگیرید. در ابتدا با شما مصاحبه ی اولیه ای بعمل می آید، تا بر اساس آن، نوع مشکل شناسایی و به متخصص مربوطه ارجاع داده شود.

ساعات کاری:
شنبه تا پنجشنبه 8:30 صبح - 21 شب

آدرس:
نشانی: مشهد، بلوار بعثت، تقاطع بلوار رضا، جنب بانک سپه، پلاک 67

شماره های تماس:
09156404041
0513840404167

(۰) دیدگاه