جلسه هم اندیشی مسئولین فرهنگی با دانشجویان فعال فرهنگی برگزار گردید

۴۶۸ بازدید

در این جلسه که روز چهارشنبه 15/9/91 ساعت 13 در اتاق مدیریت فرهنگی مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری با حضور جناب حجه الاسلام گلستانی مدیریت محترم فرهنگی، سرکار خانم علی نژاد و سرکار خانم تراب پور کارشناسان فرهنگی مؤسسه برگزار گردید، جمعی از دانشجویان فعال و علاقمند به برنامه های فرهنگی به دعوت از مسئولین این واحد دور هم جمع آمدند و به تبادل نظر و ارائه پیشنهادات خود در خصوص هرچه بهتر برگزار کردن برنامه های فرهنگی پرداختند.
در ابتدای جلسه جناب حجه الاسلام گلستانی، ضمن تبریک روز دانشجو، مباحثی در رابطه با حوادث روز 16 آذر سال 1332 و رسالت ها و وظایف دانشجو در سنگر علم و فرهنگ را بیان کردند.
در ادامه جلسه دانشجویان نظرات خود را راجع به برنامه های مختلف فرهنگی از جمله مراسم عزاداری پیش رو که در دهه اول صفر با همکاری فعالانه رشته های مختلف تحصیلی مؤسسه برگزار خواهد شد، اعلام نمودند و مسئولین فرهنگی به تجزیه و تحلیل این نظرات و جمع بندی راهکارها با توجه به چارچوب تعیین شده پرداختند.
در انتهای جلسه تعدادی از دانشجویان عزیز ضمن اظهار علاقمندی خود به حضور در شورای فرهنگی دانشجویی، در این زمینه نیز اعلام آمادگی کردند و ادامه جلسه به هفته آینده 22/9/91 در همین ساعت موکول شد.
 

(۰) دیدگاه